preload preload preload preload preload preload preload preload preload

VisionCamp logo

VisionCamp2012 והתכניות לעתיד של VisionCamp

23rd אפריל 2012 |

עכשיו זה סופי… יהיה VisionCamp 2012! למרות ההצלחה הרבה של VisionCamp 2011 ולמרות הביקוש הרב לכנס המשך, התלבטנו רבות אם לעשות זאת.

אחת הסיבות המרכזיות להצלחת הכנס הקודם הייתה הראשוניות והבתוליות שלו. אין מה לעשות, משהו חדש תמיד יחד וירגש. כשמתכננים כנס המשך, יש סטנדרטים גבוהים שאיתם צריך להתמודד. זה לא פשוט להתמודד עם כנס שחלק מהמיוחדות שלו הייתה הראשוניות והבתוליות ולכן היה לנו צורך להשתפר בתחומים אחרים…

המטרות החדשות של VisionCamp

מאחר ובסופו של דבר כן הוחלט להרים כנס המשך, היה לנו התלבטות לגבי הפורמט והשיפור. אז מצד אחד הגיוני היה להגדיל את הכנס מ-400 איש לבואו נניח 600. כל מקומות הישיבה לכנס הקודם נמכרו ולכן היה זה הגיוני להגדיל את הכנס, יחד עם זאת חשבנו לעצמינו מה המטרות שלנו? מה אנחנו רוצים להשיג? איך אנחנו יכולים להשתפר? מה חשוב לך?

אחת התובנות המרכזיות שלנו הייתה שגדול יותר לא בהכרח טוב יותר, ולכן החלטנו להשאיר את VisionCamp בדיוק באותו הגדול ולהשתפר בתחומים אחרים. החלטנו שאנחנו רוצים להקריב את הצמיחה של הכנס לטובת שיפור איכות האנשים. אז כן, האנשים ב-VisionCamp 2011 היו מסוננים ועדיין ראינו מקום לשיפור.

להרים כנס שני זה אירוע משמעותי שבא להגיד "אנחנו כאן בשביל לייצר מסורת והמשכיות", וברגע הזה נשאלת השאלה מהי המסורת וההמשכיות אותה אנו רוצים לייצר?

ההחלטה הייתה פשוטה. אנו רואים בכנס זה, לא יותר מפלטפורמה ליצירת משפחה חדשה. הכנס הוא אחת מדלתות הכניסה למשפחה הזו, משפחה של אנשים שיש להם להבה תמידית בעיניים והרצון להמשיך כנגד כל המוסכמות. משפחה של אנשים שיודעים שהצלחה נובעת מהרבה עבודה קשה, לילות ללא שינה ותמיכה הדדית.

אם כך, VisionCamp זה הדרך שלנו לאגד את הקהילה הזו למקום אחד. זו המסורת וההמשכיות שאנחנו רוצים לייצר. המטרה שלנו זה לייצר קהילה חזקה של Action Takers בתחום האינטרנט. משפחה שעוזרת אחד לשני בעת הצורך.

נכון, זה נשמע כמו מדע בדיוני. אבל זו המטרה שלנו וזהו החזון שלנו. אנחנו בטוחים שנגיע לשם. זה לא יהיה פשוט, יהיו פאנצ'רים בדרך, אבל בסוף נגיע לשם.

היה חשוב לנו לספר לכם מה התמונה הגדולה אותה אנחנו רואים. מה העתיד אותו אנחנו רוצים לייצר למשפחת VisionCamp.

מה נשתנה בכנס הזה מהכנס הקודם?

לאחר שפרסנו את משנתנו באשר לחזון שלנו עבור שבט VisionCamp, הגיע הזמן לדבר על מה יהיה ב-VisionCamp 2012. הכנס ייערך ב10-11 ביוני, בבית ציוני אמריקה, בתל-אביב. המתכונת תהיה אותה מתכונת עם כמה שינויים. אז הנה ה-highlights של הכנס:

  • בתקופה שבה כולם יוצאים למחות ולמרות עליית כלל המחירים בשוק, אנחנו שמחים לבשר לכם שלאחר מאמצים רבים והתמקחות עם ספקים, הצלחנו לשמר את המחירים של הכנס הקודם! אני חוזר… לא תהיה עליית מחירים!
  • אחת המטרות של VisionCamp זה לקדם את תחום הטראפיק והמוניטיזצייה בארץ, לכן, עמלנו קשות בשביל להביא ספונסרים מחו"ל. אנו שמחים לבשר שלאתגר שלנו נענו בחיוב חברת ClickBank האמריקאית וחברת Neverblue הקנדית.
  • לאחר תשאול אינטנסיבי וסקרים בקרב חברי הקהילה, לדעתינו יש לנו הפעם נושאים יותר מעניינים.
  • ויהיו עוד הרבה הפתעות בהמשך…

הליך ההרשמה

הליך ההרשמה יהיה דומה לפעם הקודמת רק עם פחות באגים :)

מכירת הכרטיסים תתבצע בשלושה ימים מרוכזים. בכל יום קנייה, יעלה המחיר של הכרטיס.

על מנת לזכות באופציה להשתתף במכירה המוקדמת, או במחירות שלאחר מכן, יש להרשם לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים לגבי הזמנים הקונקרטיים של הרכישה.

הליך הרשמה זה נוצר על מנת להוזיל עלויות שירות לקוחות על מנת לשמר את מחירי הכניסה הנמוכים.

אנא הרשמו לרשימת התפוצה (גם אם אתם רשומים לרשימות תפוצה אחרות שלנו) של המכירה המוקדמת בלינק הזה.

 

3 תגובות

אנדריי פרסידסקי 2:19 pm - 23rd אפריל:

אבקש לקבל פרטים אודות הכנס המתקרב. תודה והמשך יום נעים

אביבה בוטבול 8:04 am - 24th ינואר:

אני חדשה זה זמן מה אני מנסה לחפש קורס לשיווק שותפים ורק אתמול הצלחתי לקבל תשובה דרך פייסבוק מאירן לא לגבי קורס אלא הוא אמר לי שהדרך להתחיל היא לקרוא את הבלוג שלך זה מה שאני עושה אך מאחר והבנתי שאתה אדם שאוהב לעזור כךאותי בתור פרויקט ותלמד אותי בשבוע את כל הדבריפ שאתה פרטתי בבלוג שבוע לכל נושא כי אני צריכה ללמוד מא-ת מבנית אתר אך עובדים איתו אך משווקים ועוד אשמח אם תענה לבקשתי אני אם חד הורית שרןצה לתת לילדיה סוף סוף חיים טובים יותר אני לומדת מהר וזה החלום שלי אנא תענה לי גם אם אתה לא יכוך אפא אני יכולה ללמוד כי עד עכשיו לא מצאתי תשובה פלאפון 0548307282

אביבה בוטבול 8:06 am - 24th ינואר:

אני מקווה שעד יווני אני אהיה חלק ממשווקי שותפים תודה מראש אביבה

השאר תגובה

* חובה
** האימייל שלך שמור אצלינו ולעולם לא ישותף