preload preload preload preload preload preload preload preload preload

VisionCamp logo

נותני חסות ומציגים

אתה ניצב בפני הזדמנות חד פעמית של פנייה לקהל היעד האיכותי ביותר אשר ניתן למצוא בארץ בהקשר של שיווק באינטרנט. ניצבת בפניך הזדמנות לכבוש את ליבם ולהפוך את היזמים והמשווקים המובילים בארץ לשותפים שלך. למעריצים שרופים שלך.

כנס VisionCamp אינו כנס רגיל בנוף הישראלי ואף העולמי של השיווק באינטרנט. הכנס הולך להכיל 394 איש והוא מיועד לקהילת השיווק שותפים, שיווק באינטרנט והיזמים הטכנולוגיים בישראל. הכנס יתמקד בשיווק באינטרנט למקומות הרווחיים ביותר כגון: צפון אמריקה, מערב אירופה, אוקיאניה ומדינות מתקדמות במזרח כמו יפן ויסנגפור.

הייחודיות הגדולה של ה-VisionCamp על פני הכנסים האחרים ברחבי העולם הוא קהל היעד המתקדם. בניגוד לכנסים אחרים, VisionCamp אינו פונה "למתחילים גמורים". מהסיבה הזו גם כמות המשתתפים בכנס מוגבלת. אנחנו מכוונים לקהל יעד של משווקים באינטרנט ויזמים, אשר פועלים פרואקטיבית למען הגשמת המטרות שלהם.

במידה ואתה מסכים כי קהל היעד שלנו הוא קהל היעד האיכותי ביותר אשר ניתן למצוא בשוק, אנחנו מאפשרים לך הזדמנויות פרסום אטראקטיביות. החל מפרסום על שלטים ברחבי הכנס ועד להצבת דוכנים במרחב הכנס. על מנת לממש את ההזדמנות, יש ליצור קשר ע"י שליחת אימייל ל: sponsors{at}visioncamp.co.il