preload preload preload preload preload preload preload preload preload

VisionCamp logo

החזון שלנו

השליחות המוצהרת שלנו (Mission Statement) ב-VisionCamp:

אנחנו מאמינים כי סלילת הדרך למימוש הפוטנציאל האינסופי של יזמים בעלי שאיפה יוקדת וחלומות גדולים, נעשית על ידי הקניית ידע וכלים אמיתיים תוך כדי הצגת דוגמאות אמיתיות מהשטח מאנשים שעושים את זה באמת. לכן, אנחנו יוצרים קהילה של יזמים שמשלימים אחד את השני.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא לקיים את הכנס האיכותי ביותר אשר התקיים אי פעם בעולם בתחום השיווק באינטרנט. האיכות של הכנס תקבע על-ידי כמות הרעיונות ברי הביצוע אשר יועברו במהלך הכנס. אנחנו מתכוונים לעמוד בחזון שלנו על-ידי בניית צוות מרצים אשר עוסקים ביישום וביצוע של תוכני ההרצאה אותם יעבירו. כל מרצה שלנו, יציג דוגמאות אמיתיות שלו אשר יחזקו את תוכן ההרצאה.

הערכים שלנו

אנחנו המרצים והמייסדים של VisionCamp, פועלים והולכים בעיניים עצומות עם הערכים שלנו. הם מתארים את הכנס שלנו כמו שהיינו רוצים שיהיה. הם מתארים את הכנס שלנו כמו כנס שהיינו רוצים להיות נוכחים בו. אנחנו מאמינים כי לפעול בעקבות הערכים שלנו יביא את התועלת המירבית עבור המשתתפים, נותני החסות והקהילה.

 • לקיחת אחריות על ההצלחה שלך. המטרה הגדולה ביותר שלנו, היא ההצלחה שלך. הגשמת החלומות שלך. אנחנו לוקחים אחריות מלאה לברור ולבחון את נושאי ההרצאות ולדאוג כי אנחנו עושים את כל מה שאנחנו יכולים על מנת לעזור לך להצליח.
 • חיבור אנשים לפוטנציאל האינסופי. אנחנו מאמינים אמונה עיוורת כי בכל אחד ישנו פוטנציאל אינסופי שרק מחכה להיות ממומש. אנחנו נעשה הכל על מנת לחבר בין המשתתפים שלנו לפוטנציאל האינסופי שלהם.
 • עידוד מהירות ביצוע. אנחנו מאמינים כי המקום בו רוב האנשים נכשלים הוא היעדר ביצוע. חוסר נקיטת פעולה. אנחנו מעודדים נקיטת פעולה, בזמן האפשרי הקצר ביותר.
 • התחייבות לאיכות הגבוהה ביותר. אנחנו מתחייבים כי איכות ההרצאות תהיה ברמה הכי גבוהה שנראתה. אנחנו מתחייבים לתמורה הגבוהה ביותר ביחס למחיר אשר ניתן למצוא בכל העולם. אנחנו מתחייבים למצויינות בכלים והמידע אשר יועברו במהלך הכנס.
 • מנהיגות. אנחנו מאמינים כי כל נושא חשוב ללמוד מהטובים ביותר. אנחנו מגייסים את המרצים הטובים ביותר בכל תחום. במידה ולא מצאנו מרצה שיכסה תחום מסויים, אנחנו מורידים את התחום מהאג'נדה שלנו.
 • מתן דוגמא אישית. אנחנו מאמינים כי לימוד אמיתי נעשה תוך כדי נקיטת פעולה וחיקוי של אנשים מוצלחים. אנחנו מתחייבים להציג דוגמאות אמיתיות שניתן לחכות.
 • הגשמת חלומות גדולים ושאיפה יוקדת. אנחנו מאמינים שעל מנת להצליח חשוב לפעול בצורה נחושה ובהתקדמות מתמדת אל עבר המטרה. אנחנו מאמינים שעל מנת להגשים חלומות גדולים ושאיפה יוקדת חשוב לעשות כל מה שיידרש.

5 דברים שניתן לצפות להם בכנס

 1. מרצים עם ניסיון מעשי בשטח. כל המרצים שלנו באים מהשטח. הנישות השיווקיות שלהם אינם עוסקות בלימוד שיווק באינטרנט.
 2. הצגת דוגמאות אמיתיות וקייס סטאדיז. המרצים יציגו דוגמאות אמיתיות מהשטח. הדוגמאות של ההצלחות שלהם.
 3. עידוד ביצוע מהיר ונקיטת פעולה. המרצים שלנו הם לא מורים והם גם לא באמת מרצים. המטרה שלנו היא לא ללמד אתכם, אלא לגרום לכם לבצע פעולות אשר יקדמו אותך אל עבר המטרה שלך.
 4. גילוי נושאים שעוד לא הכרת. מכיר את זה שאתה אומר לעצמך אם רק הייתי נכנס לזה לפני שנה-שנתיים? אנחנו מציגים לך את האסטרטגיות שיגידו את זה עליהם בעוד שנה-שנתיים.
 5. לפגוש אנשים בדיוק כמוך. אנחנו נגבש ונייצר שיח בינך לבין אנשים שהם בדיוק כמוך או היו כמוך לפני הפריצה הגדולה שלהם. הזדמנות מצויינת למצוא שותפים עם חלומות גדולים ושאיפה יוקדת.