preload preload preload preload preload preload preload preload preload

VisionCamp logo

מי מרצה?

הדבר החשוב ביותר שהופך כל כנס, מכנס טוב לכנס מצויין זה האנשים אשר מגיעים אליו. הדבר השני הכי חשוב שהופך כל כנס ממצויין לאגדי זה המרצים. השאלה היא, מה הופך מרצה לאגדי? זאת השאלה אשר העסיקה אותנו במעוז VisionCamp.

גולת הכותרת של VisionCamp היא שהכנס הוא מונחה פעולה, כלומר כל הרצאה אמורה לגרור בעקבותיה יישום פעולה שלך אשר תקדם אותך לעבר המטרות שלך. מהסיבה הזו, החלטנו כי התכונה החשובה ביותר של כל מרצה צריכה להיות "היכולת להניע אנשים לפעולה". הכאריזמה פחות משנה לנו, אלא היכולת של המרצה לגרום לך ליישם את החומר הנלמד.

הדבר השני אשר מאפיין את המרצים שלנו, הוא ניסיון מעשי בשטח. המרצים שלנו, הם בעלי חברות מוצלחות ומוכחות בתחומי ההיי-טק השונים. המרצים שלנו, הקימו את כל העסקים האינטרנטיים מ-0 ללא כל עזרה מגורם חיצוני – Self-Made Men & Women כמו שאומרים.

הרוב המוחלט של המרצים שלנו הם לא סלבריטיז, הם אנשי עבודה. הם לא נוצצים ולא מקדמים את עצמם, הם פשוט אוהבים את החול והאבק. המרצים שלנו לא עוסקים ברגעים הללו בפועל בפעולות מנטורינג או חינוך, לכן רוב הסיכויים שאתם לא מכירים אותם.

רוב המרצים שלנו לא הולכים לדבר באוויר, אלא להציג נדבחים מרכזיים ודוגמאות חיות מהעבודה היום-יומית שלהם. הדוגמאות יכללו מילות מפתח, עמודי נחיתה, אתרים שלמים וכו…

מה הקריטריונים להיות מרצה ב-VisionCamp

כל מרצה נבחר על פי הקריטריונים הבאים:

  • להיות בעל הצלחה  שיש ביכולתך להוכיח בתחום השיווק באינטרנט
  • להיות מוכן להציג דוגמאות חיות מהעבודה היום-יומית שלך בפני קהל רב
  • להיות מוכן להרצות ללא כל קבלת תשלום או אופציית מכירה על הבמה
  • הרבה רצון טוב